Vzoreček! XD

19. září 2008 v 13:53 | Rebecca Norton |  tittle tattle
Obrázek “http://i29.photobucket.com/albums/c277/youmijameczka/jed12.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.přežrala sem se ňákym HUMELEMObrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/A43.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.dehydratovanáObrázek “http://www.pop-layshop.blogger.com.br/Sol.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.vlezlá zimaObrázek “http://i177.photobucket.com/albums/w222/fantome007/pixels/th_music.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Alicia Keys - As I Am (intro)
Chjo dneska o5 zemák! mimojiný sme dostávali známky ze včerejší písemky, světe div se nemam 6ku ale za dvě i když teda si říkám, že to už to rovnou mohlo být za jedna no ne?Obrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/upsidedown.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.No ano!
Matika mi už leze krkem řekněte mi kdokoli! k čemu mi bude soustava tří rovnic o třech neznámých a lilneární rce s parametry! opravdu by mě zajímalo, co se tim dá spočítat!Obrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/side.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
A co dál nooo Jo! Už mi v ZAVu zbejvá napsat jenom 60cvičení ze 130 no neni to krásný? No to teda je! Psali sme o PEKu minutovky, jako taký svičení na rychlost to zas byl porodObrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/upsidedown.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. dostala sem se na 216 a pak už sem s tim nemohla hnout, státnice z psaní asi nebudu ani zkoušetObrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/cute.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
No a to je asi tak všechno... Možná ještě večer něco připíšu tákže PIC!Obrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/inlove.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/inlove.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Alicia Keys - As I Am (intro)
A ještě abyste pochpili nadpis naše profesorka na matiku, když mluví tak jakoby ,,zpívá" a došly sme k určitýmu bodu příkladu a ona na nás ,,A co tam teď máme? No přece vzoreček!" a tak úžasně prožila ten vzoreček že si to budem připomínat ještě hodně dlouhoObrázek “http://i157.photobucket.com/albums/t46/ireniczka/MySmilies/grin.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i157.photobucket.com/albums/t46/ireniczka/MySmilies/grin.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i157.photobucket.com/albums/t46/ireniczka/MySmilies/grin.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama