Konečně pátek!

18. září 2008 v 22:11 | Rebecca Norton |  tittle tattle
Obrázek “http://i29.photobucket.com/albums/c277/youmijameczka/jed12.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Mam hladObrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/A43.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.a žízeň takyObrázek “http://www.pop-layshop.blogger.com.br/Sol.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.tma a zimaObrázek “http://i177.photobucket.com/albums/w222/fantome007/pixels/th_music.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Coldplay - Viva la vida
Je to výkřik tak trochu naprázdno... pátek je až za 2 hodinyObrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/blink.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby., ale to nevadí už je to blízko!
Dneska byla škola fakt děsná! Strašně se to táhlo, psali sme test ze zemáku na látku, kterou nám VČERA! náš velmi roztěkaný profesor vyložil. To zas bylo něco no a ještě bude až dostanu známku!
Celkově mě ta škola nák štve hlavně pondělky, úterky a čtvrtky ty fakt nemam rádaObrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/blink.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Napsala sem všem svým bývalým SB (ze starýho blogu)
Zatim se ozvala jenom človíček co si říká Your Bejbe L.
Moc ti děkuju Obrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/inlove.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
No tak já zas budu končit stejně to nikdo nečte tak nač se rozepisovat možná jako tréning na PEK pro nezasvěcené písemná elektronická komunikace prostě psaní na klávesniciObrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/blink.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jo a ještě jestli se divíte co tady dělá Dita Von Teese tak se nedivte je tu jako design ale jako všechno bude tu jen pár dnů... Kdo o Ditě nic neví tak radší ani nezjišťujte kdo to je...Obrázek “http://i146.photobucket.com/albums/r257/Kelly-Rean/Avril-greeen/Jojo%208/blink.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Coldplay - Viva La Vida


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama