Hate?

21. září 2008 v 20:12 | Rebecca Norton |  tittle tattle
Obrázek “http://i29.photobucket.com/albums/c277/youmijameczka/jed12.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.nejedla sem dlouho ale hlad nemamObrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/A43.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.dehydratovanáObrázek “http://www.pop-layshop.blogger.com.br/Sol.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.tma a zimaObrázek “http://i177.photobucket.com/albums/w222/fantome007/pixels/th_music.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Kid Rock - CD
Nesnášim to tu! Nesnášim tenhle blog, nesnášim blog.cz, nesnášim sebe samotnou...
Místo toho abych se drtila na testy, kterejch zejtra píšem nepočítně, datluju tady ňaky nesmyslný články jak to tu nesnášim Ooch to je ironie!
Když zadám pozadí neopakovat a ono se stále opakuje a název blogu se pořád zobrazuje i když jsme do kolonky jasně vyplnila nezobrazovat, tak já už fakt nevim co s tim!
Nelibí se mi moje grafika Oou jaká grafika? Já žadnou nikdy nevitvořila páč když sem ve ,,finiš" fázi tak je to tak úděsnej výtvor, že to ani neuložim! Ale z čeho mam pak kurňa dělat designy? A zvlášť když mam takovou spotřebu. S Abdobe photoshopem si prostě nák nerozumim a s photofiltrem toho moc nevytvořim!
Venku je pěkně co? Svítí sluníčko, teplo k padnutí sakra co to žvatlám je tam kosa a zima a prší tam a je tu podzim a pak Vánoce a zas dárky, zase ze mě bude každej ždímat prachy a ještě se budu stresovat, jestli sem na nikoho nezapoměla a každýmu koupila co se mu bude hodit, co chtěl...
Taky vždycky dostanete dárky, který by ste si nekoupili ani náhodou protože to prostě nikdy nepoužijet a nelíbí se vám to dokonce máte určitou averzi? Já teda jo! Nevzpomínám si přesně co to byla letos (už je to taky sakra doba ne) ale bylo tu určitě strašný!
Páni to je dlouhej článek! Jak se rozčílim tak se mi i líp píše, jen doufám, že to bude alespoň trochu čitelný, přecijenom nejsem takovej odborník na psaní všema deseti, ale už mi to docela de. Když mi hrozilo, že v prváku v prvnim pololetí prolítnu.... Nakonec se to UKECALA na 4ku a teď ? Teď mam za 1 je to normální? No neni!
Četli jste knížku Kniha o hřbitově od Samka Táleho? Prej slovenskej bestseller no teda Danielo (autorka) to je vážně ta nejhorší knížka co sem kdy četla, ja ji dokonce ani nedočetla! To prostě nešlo ja bych to asi psychycky nezvládla....
Radši končim ne prodnešek, ale proteď možná přidám nějaky odkazy, zkusim udělat novej design....
nedokaza sem si vybrat jenom jeden:D
©avatary 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama